Na obiekcie Stadio Artemio Franchi dnia 2024-03-10 19:45 miało miejsce spotkanie Fiorentina - AS Roma: 2-2

Wczorajszy wieczór na Stadio Artemio Franchi był pełen emocji, gdyż doszło tam do zaciętego starcia pomiędzy Fiorentiną a AS Roma w ramach 28. kolejki włoskiej Serie A. Mecz zakończył się remisem 2-2 po widowiskowej wymianie ciosów na boisku, które trzymała kibiców w napięciu do ostatnich minut. Pomimo prowadzenia 1-0 Fiorentina po pierwszej połowie, AS Roma zdołała odrobić straty i doprowadzić do wyrównania, co sprawiło, że obie drużyny musiały podzielić się punktami. Czy któryś z zespołów zdołał przejąć inicjatywę w drugiej połowie? Przekonajmy się o tym w dalszej relacji!

Mecz Serie A: Fiorentina - AS Roma

Fiorentina podejmowała AS Roma w ramach 28. kolejki Serie A na Stadio Artemio Franchi. Sędzia główny Davide Massa zapowiadał emocjonujące starcie, które zakończyło się remisem 2-2.

Relacja z meczu:

1' - Rozpoczynamy spotkanie pełni nadziei i oczekiwań na widowisko. Fiorentina rozpoczyna mecz od uderzenia z dystansu, ale piłka nie znajduje drogi do bramki.

6' - Pierwsza żółta kartka w meczu i trafia do Gianluca Mancini z AS Roma.

18' - Gol! Fiorentina obejmuje prowadzenie po strzale L. Ranieriego asystowanym przez N. Gonzáleza. Gospodarze prowadzą 1-0!

37' - Kolejna żółta kartka dla gości, tym razem Leandro Paredes dostaje upomnienie od sędziego.

45' - Dean Huijsen otrzymuje żółtą kartkę tuż przed przerwą, AS Roma musi uważać na dyscyplinę.

57' - Giacomo Bonaventura z Fiorentiny dostaje żółtą kartkę za faul na środku boiska.

58' - Bramka! H. Aouar wyrównuje dla AS Roma, wynik to teraz 1-1. Czyżbyśmy mieli emocjonującą drugą połowę?

64' - Kolejna żółta kartka dla gospodarzy, tym razem Nikola Milenković dostaje upomnienie od arbitra.

68' - Evan Ndicka otrzymuje żółtą kartkę, AS Roma zbiera żółte kartki jak na razie.

69' - Goooool! R. Mandragora daje prowadzenie zespołowi Fiorentiny! Gospodarze ponownie na czele, wynik to 2-1!

76' - Tommaso Baldanzi z AS Roma dostaje żółtą kartkę za faul na skrzydłowym.

90' - Wyrównująca bramka! Diego Llorente wyrównuje dla gości w doliczonym czasie gry, E. Ndicka z asystą! Wynik to 2-2!

Mecz kończy się remisem 2-2, obie drużyny walczą do ostatnich sekund. Fiorentina i AS Roma dzielą się punktami po emocjonującym widowisku na Stadio Artemio Franchi. Następne mecze dla obu zespołów zapowiadają kolejne emocje i rywalizację na najwyższym poziomie.