Mecz między AS Roma i Cagliari dnia 2024-02-05 19:45: końcowy wynik 4-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy drużynami AS Roma i Cagliari na Stadio Olimpico. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 4-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść Romy, a ostateczny rezultat nie pozostawiał wątpliwości co do dominacji jednej z ekip. Po emocjonującym widowisku kibice mogli cieszyć się z efektownego występu swojej drużyny. Mecz odbył się 5 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a relację prezentujemy tu i teraz.

Sprawozdanie z meczu:

Wieczór na Stadio Olimpico zapowiadał się emocjonująco, gdyż gospodarze, AS Roma, podejmowali drużynę Cagliari w starciu o ligowe punkty. Trybuny wypełnione były po brzegi, kibice gotowi byli wesprzeć swoje zespoły w trudnej batalii na murawie.

Początek spotkania był błyskawiczny, gdyż już w 2. minucie Lorenzo Pellegrini wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojej drużynie. AS Roma prowadziło 1-0, a emocje sięgały zenitu. Gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa, a w 23. minucie to Paulo Dybala zdobył bramkę, podwyższając wynik na 2-0 po asyście Pellegriniego.

Po przerwie, Roma kontynuowała swoją dominację na boisku. Argentyński napastnik, Dybala, ponownie uderzył w 51. minucie, wpisując się na listę strzelców po raz drugi w tym meczu. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje ulubione drużyny.

W 59. minucie to Dutch Huijsen podwyższył prowadzenie Roma na 4-0 po zagraniu Leandro Paredesa. Cagliari miało trudności z powstrzymaniem ataków gospodarzy, a bramkarz musiał kilkakrotnie interweniować, aby nie dopuścić do większej porażki.

W drugiej połowie kartki zaczęły się pojawiać. Leandro Paredes otrzymał żółtą kartkę w 66. minucie, natomiast zespół gości z Cagliari także nie uniknął kary - Nahitan Nández został ukarany kartką w 65. minucie.

Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 4-0 na korzyść AS Roma. Drużyna Gospodarzy zaprezentowała się znakomicie, wykorzystując skutecznie swoje okazje i kontrolując grę na boisku. Kibice mogli być zadowoleni z widowiska, jakie zaserwowali im ich ulubieńcy.

Następne mecze dla AS Roma to starcia z Feyenoord, Frosinone oraz ponownie Feyenoord. Z kolei Cagliari czekają konfrontacje z Udinese, Napoli oraz Empoli. Kibice obu drużyn mogą się spodziewać dalszych emocji i zwrotów akcji w kolejnych meczach ligowych.