Mecz Monza - AS Roma, wynik końcowy 1-1

Monza - AS Roma zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Monza i AS Roma zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-03 19:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Monza oraz AS Roma.

Gole strzelali: S. El Shaarawy 24' 0-1 L. Caldirola 39' 1-1 N. Rovella

Żółte kartki Monza: Patrick Ciurria 43' Matteo Pessina 90' Armando Izzo 90'

Żółte kartki AS Roma: Paulo Dybala -5' Bryan Cristante 53' Lorenzo Pellegrini 58' Zeki Çelik 90' Zeki Çelik 90'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki AS Roma: Zeki Çelik 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Chiffi, Italy. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Monza zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz Lecce. Kolejno natomiast AS Roma z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Bayer Leverkusen.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi Serie A. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi Patrick Ciurria Paulo Dybala nieraz zaserwowały fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, spektakularne asysty i bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że widowiska nudzą fana. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Monza i AS Roma w lidze Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, U-Power Stadium.