Spotkanie między AS Roma i Inter na obiekcie Stadio Olimpico - 0-2

AS Roma - Inter, wynik 0-2. W dniu 2023-05-06 16:00 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 34 pomiędzy AS Roma a Inter.

Po pierwszej połowie meczu między AS Roma i Inter wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: F. Dimarco 33' 0-1 D. Dumfries R. Lukaku 74' 0-2 Lautaro Martínez

Żółte kartki AS Roma: Gianluca Mancini 27' Lorenzo Pellegrini 58' Leonardo Spinazzola 77'

Żółte kartki Inter: Lautaro Martínez 65' Roberto Gagliardini 84'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Inter:

Główny arbiter meczu to Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu AS Roma stawi czoła Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Bologna i Bayer Leverkusen. Kolejno natomiast Inter z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i AC Milan.

Dzisiaj kibice śledzą interesujące poczynania w lidze Serie A. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Gianluca Mancini Lautaro Martínez systematycznie serwują wyborowym entuzjastom wiele emocji. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe gole czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami bywają zaciekłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. AS Roma i Inter i ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Olimpico.