Spotkanie Torino vs AS Roma, wynik 0-1

Dnia 2023-04-08 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico Grande Torino odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Torino i AS Roma.

Pierwsza część spotkania między Torino a AS Roma zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: P. Dybala 8' 0-1

Żółte kartki Torino: Perr Schuurs 7' Gvidas Gineitis 78' Vanja Milinković-Savić 81'

Żółte kartki AS Roma: Stephan El Shaarawy 11'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki AS Roma:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Colombo. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Torino stanie naprzeciw Salernitana, następne spotkania z drużynami Lazio i Atalanta natomiast AS Roma z Feyenoord. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Feyenoord.

Bardzo często liczni kibice śledzą starcia ligi Serie A. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak Perr Schuurs Stephan El Shaarawy niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania między graczami ligowymi bywają niezwykle zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że zmagania nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Serie A. Torino i AS Roma i ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Olimpico Grande Torino.