Mecz Lazio vs AS Roma, wynik końcowy 1-0

Lazio vs AS Roma zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadio Olimpico rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Lazio oraz AS Roma.

Pierwsza połowa spotkania między Lazio i AS Roma zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Zaccagni 65' 1-0

Żółte kartki Lazio: Luis Alberto 25' Alessio Romagnoli 59' Matteo Cancellieri 89' Toma Bašić 90'

Żółte kartki AS Roma: Roger Ibañez 8' Roger Ibañez 32' Bryan Cristante 71' Gianluca Mancini 80'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki AS Roma: Roger Ibañez 32'

Sędzią głównym tego spotkania był Davide Massa, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Lazio stanie naprzeciw Monza, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Spezia natomiast AS Roma zmierzy się z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Feyenoord.

Kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Luis Alberto Roger Ibañez często gwarantują wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz gole dodające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Serie A oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Lazio i AS Roma w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Olimpico.