Spotkanie Lecce - AS Roma zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-02-11 17:00

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lecce a AS Roma wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-02-11 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Via del Mare rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 22. Zmierzyły się Lecce i AS Roma.

Gole strzelali: Ibañez 7' 1-0 P. Dybala 17' 1-1

Żółte kartki Lecce: Gabriel Strefezza 16' Lorenzo Colombo 52' Joan González 62' Morten Hjulmand 90'

Żółte kartki AS Roma: Roger Ibañez 33'

Czerwone kartki Lecce:

Czerwone kartki AS Roma:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Aureliano, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Lecce stawi czoła Atalanta, następne spotkania z drużynami Sassuolo i Inter. Kolejno natomiast AS Roma podejmie Red Bull Salzburg. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Red Bull Salzburg.

Bardzo często liczni fani z dużym zapałem śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Gabriel Strefezza Roger Ibañez nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki między drużynami bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Lecce i AS Roma w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Comunale Via del Mare.