Spotkanie pomiędzy Spezia i AS Roma zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Stadio Alberto Picco

W dniu 2023-01-22 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Alberto Picco odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki Regular Season - 19. Zmierzyły się Spezia i AS Roma.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Spezia a AS Roma wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: S. El Shaarawy 45' 0-1 P. Dybala T. Abraham 49' 0-2 P. Dybala

Żółte kartki Spezia: Mehdi Bourabia 36' Mattia Caldara 40' Arkadiusz Reca 58'

Żółte kartki AS Roma: Zeki Çelik 88'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki AS Roma:

Główny arbiter meczu to Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Spezia zmierzy się już z Bologna, następne spotkania z drużynami Napoli i Empoli natomiast AS Roma z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Cremonese i Empoli.

Oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Mehdi Bourabia Zeki Çelik raz za razem zapewniły wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na książkowe asysty czy gole, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania sportowe znanej ligi Serie A. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Spezia oraz AS Roma z ligi Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadio Alberto Picco.