Mecz pomiędzy AS Roma i Fiorentina dnia 2023-01-15 19:45 na obiekcie Stadio Olimpico - 2-0

Dnia 2023-01-15 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 18 pomiędzy AS Roma a Fiorentina.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy AS Roma i Fiorentina zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: P. Dybala 40' 1-0 T. Abraham P. Dybala 82' 2-0 T. Abraham

Żółte kartki AS Roma: Chris Smalling 15' Marash Kumbulla 55' Edoardo Bove 63'

Żółte kartki Fiorentina: Dodô 4' Dodô 24' Nicolás González 55' Igor Júlio 79'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Fiorentina: Dodô 24'

Główny arbiter meczu to Antonio Giua, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu AS Roma stanie naprzeciw Spezia, następne spotkania z drużynami Napoli i Empoli. Kolejno natomiast Fiorentina z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Torino.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Chris Smalling Dodô nieprzerwanie gwarantują własnym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że zmagania przynudzają. Obserwujemy efektowne gole i asysty, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A. AS Roma i Fiorentina oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadio Olimpico.

Zainspiruj się tym artykułem - Zajrzyj w link!