Dnia 2023-01-04 15:30 na stadionie Stadio Olimpico miało miejsce spotkanie AS Roma - Bologna zakończone wynikiem 1-0

AS Roma - Bologna, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między AS Roma a Bologna wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-01-04 15:30 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 16 pomiędzy AS Roma a Bologna.

Gole strzelali: L. Pellegrini 6' 1-0

Żółte kartki AS Roma: Roger Ibañez 33' Zeki Çelik 76'

Żółte kartki Bologna: Lewis Ferguson 69' Michel Aebischer 85' Nicolás Domínguez 90'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Alberto Santoro, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna AS Roma stanie naprzeciw Genoa, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Spezia a Bologna z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Lazio.

Coraz częściej oddani kibice śledzą bardzo fascynujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Roger Ibañez Lewis Ferguson nierzadko zaserwowały wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Serie A i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak AS Roma oraz Bologna z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Olimpico.