Mecz AS Roma kontra Torino, wynik końcowy 1-1

Dnia 2022-11-13 14:00 na stadionie Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 15 pomiędzy AS Roma a Torino.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy AS Roma oraz Torino zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: K. Linetty 55' 0-1 W. Singo N. Matić 90' 1-1

Żółte kartki AS Roma: Mady Camara 53' Paulo Dybala 86' Benjamin Tahirovic 89'

Żółte kartki Torino: Alessandro Buongiorno 48' Valentino Lazaro 90'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Torino:

Główny sędzia meczu to Antonio Rapuano, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna AS Roma stawi czoła Bologna, następne spotkania z drużynami AC Milan i Genoa. Kolejno natomiast Torino zmierzy się z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i AC Milan.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą ciekawe potyczki ligi Serie A. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak Mady Camara Alessandro Buongiorno nieraz zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy idealne asysty i gole, nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często okazuje się, że są to spotkania nudne. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. AS Roma oraz Torino i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Olimpico.