Verona vs AS Roma, wynik spotkania 1-3

Dnia 2022-10-31 17:30 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się mecz ligi Serie A kolejki 12. Zmierzyły się Verona oraz AS Roma.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Verona a AS Roma zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: P. Dawidowicz 26' 1-0 M. Faraoni N. Zaniolo 45' 1-1 C. Volpato 88' 1-2 N. Matić S. El Shaarawy 90' 1-3 C. Volpato

Żółte kartki Verona: Federico Ceccherini 20' Martin Hongla 71' Isak Hien 81'

Żółte kartki AS Roma: Bryan Cristante 23'

Czerwone kartki Verona: Paweł Dawidowicz 36'

Czerwone kartki AS Roma:

Główny arbiter spotkania - Juan Luca Sacchi, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Verona zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Spezia oraz Torino. Kolejno natomiast AS Roma zmierzy się z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Bologna.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi interesujące potyczki w lidze Serie A. Składające się z zdolnych zawodników drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Federico Ceccherini Bryan Cristante często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Niesamowite walki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to spotkania nie warte uwagi. Bardzo często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, książkowe gole czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Warto więc śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Verona oraz AS Roma z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadio Marc'Antonio Bentegodi.