Na obiekcie Stadio Olimpico odbył się mecz między AS Roma oraz Lecce zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-10-09 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą AS Roma oraz Lecce.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między AS Roma a Lecce wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: C. Smalling 6' 1-0 L. Pellegrini Gabriel Strefezza 39' 1-1 P. Dybala 48' 2-1

Żółte kartki AS Roma: Roger Ibañez 60' Gianluca Mancini 62'

Żółte kartki Lecce: Samuel Umtiti 57'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Lecce: Morten Hjulmand 22'

Sędzią głównym tego spotkania był Alessandro Prontera, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna AS Roma stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Sampdoria oraz Napoli. Kolejno natomiast Lecce zmierzy się z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Juventus.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Serie A. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Roger Ibañez Samuel Umtiti częstokroć zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to widowiska nużące. Stale obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Serie A. Uczestnictwo takich drużyn jak AS Roma i Lecce z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Olimpico.