Na stadionie Stadio Olimpico odbyło się spotkanie AS Roma vs Monza - wynik 3-0

W dniu 2022-08-30 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 4 pomiędzy AS Roma a Monza.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy AS Roma i Monza zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: P. Dybala 18' 1-0 T. Abraham P. Dybala 32' 2-0 Ibañez 61' 3-0 L. Pellegrini

Żółte kartki AS Roma:

Żółte kartki Monza: José Machín 20' Marlon 40' Patrick Ciurria 77'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Monza:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Piccinini, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna AS Roma zmierzy się już z Ludogorets, następne spotkania z drużynami Empoli i HJK helsinki natomiast Monza podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Lecce i Juventus.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak José Machín częstokroć zaserwowały fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak AS Roma i Monza z ligi Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Olimpico.