Spotkanie AS Roma vs Cremonese, wynik końcowy 1-0

AS Roma vs Cremonese, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy AS Roma oraz Cremonese wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-08-22 16:30 na stadionie Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 2 pomiędzy AS Roma a Cremonese.

Gole strzelali: C. Smalling 65' 1-0 L. Pellegrini

Żółte kartki AS Roma:

Żółte kartki Cremonese: Emanuel Aiwu 24' Luca Zanimacchia 50' Matteo Bianchetti 79'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Cremonese:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca Massimi, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu AS Roma stanie naprzeciw Monza, następne spotkania z drużynami Udinese i Ludogorets natomiast Cremonese podejmie Inter. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Atalanta.

Bardzo często oddani fani śledzą interesujące starcia ligi Serie A. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Emanuel Aiwu częstokroć zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyjątkowe gole oraz asysty, bezlitosne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania drętwe. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Serie A. Udział takich drużyn jak AS Roma oraz Cremonese z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Olimpico.