Dnia 2022-08-14 18:45 na obiekcie Stadio Arechi odbyło się spotkanie pomiędzy Salernitana i AS Roma - wynik końcowy 0-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Salernitana a AS Roma wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-14 18:45 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Salernitana a AS Roma.

Gole strzelali: B. Cristante 33' 0-1

Żółte kartki Salernitana: Lassana Coulibaly 28' Norbert Gyömbér 39' Grīgorīs Kastanos 40'

Żółte kartki AS Roma: Chris Smalling 48' Nemanja Matić 72'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki AS Roma:

Główny arbiter spotkania to Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Bologna. Kolejno natomiast AS Roma z Cremonese. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Monza.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Serie A. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Lassana Coulibaly Chris Smalling raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe bramki czy asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Serie A i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Salernitana i AS Roma z ligi Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Arechi.