Na obiekcie Stadio Alberto Picco dnia 2022-02-27 17:05 odbył się mecz Spezia - AS Roma - 0-1

W dniu 2022-02-27 17:05 na stadionie Stadio Alberto Picco odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Spezia i AS Roma.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Spezia a AS Roma zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: T. Abraham 90' 0-1

Żółte kartki Spezia: Kevin Agudelo 30' Kelvin Amian 39' Kelvin Amian 45' Jakub Kiwior 85' Giulio Maggiore 90'

Żółte kartki AS Roma: Gianluca Mancini 45' Marash Kumbulla 64' Nicolò Zaniolo 90'

Czerwone kartki Spezia: Kelvin Amian 45'

Czerwone kartki AS Roma:

Główny arbiter meczu - Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Spezia stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Cagliari i Sassuolo a AS Roma zmierzy się z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse i Udinese.

Coraz częściej wierni fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Kevin Agudelo Gianluca Mancini nieustannie sprawiają własnym sympatykom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska nas nudzą. Obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Spezia oraz AS Roma z ligi Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Alberto Picco.