Spotkanie AS Roma - Genoa na obiekcie Stadio Olimpico - 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy AS Roma oraz Genoa wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-02-05 14:00 na stadionie Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki 24 pomiędzy AS Roma a Genoa.

Gole strzelali:

Żółte kartki AS Roma: Gianluca Mancini 35' Tammy Abraham 90'

Żółte kartki Genoa: Zinho Vanheusden 25' Johan Vásquez 79'

Czerwone kartki AS Roma: Nicolò Zaniolo 90'

Czerwone kartki Genoa: Leo Østigård 68'

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna AS Roma stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Sassuolo i Verona. Kolejno natomiast Genoa podejmie Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Inter.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi starcia w lidze Serie A. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Gianluca Mancini Zinho Vanheusden raz za razem zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Stale zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazoglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak AS Roma oraz Genoa w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Olimpico.