Spotkanie AS Roma - Cagliari zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-01-16 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 22. Zmierzyły się AS Roma oraz Cagliari.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między AS Roma i Cagliari wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Sérgio Oliveira 33' 1-0

Żółte kartki AS Roma: Sérgio Oliveira 23' Gianluca Mancini 39' Felix Afena-Gyan 58'

Żółte kartki Cagliari: Leonardo Pavoletti 25' Andrea Carboni 27' Dalbert 32' Giorgio Altare 70'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Cagliari:

Sędzią głównym tego spotkania był Lorenzo Maggioni, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna AS Roma stawi czoła Lecce, następne spotkania z drużynami Empoli oraz Genoa a Cagliari z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Atalanta.

Mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Sérgio Oliveira Leonardo Pavoletti częstokroć zaserwowały swoim wiernym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wyśmienite gole i asysty, nieczyste faule zakończone żółtą kartką, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między graczami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. AS Roma i Cagliari oraz ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadio Olimpico.