Mecz między AS Roma oraz Empoli dnia 2021-10-03 16:00 na obiekcie Stadio Olimpico - 2-0

AS Roma - Empoli 2-0. Dnia 2021-10-03 16:00 na stadionie Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki 7 pomiędzy AS Roma a Empoli.

Po pierwszej połowie spotkania między AS Roma oraz Empoli wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: L. Pellegrini 42' 1-0 H. Mkhitaryan H. Mkhitaryan 48' 2-0

Żółte kartki AS Roma: Gianluca Mancini 57' Nicolò Zaniolo 85'

Żółte kartki Empoli: Samuele Ricci 46' Nicolas Haas 56' Petar Stojanović 90'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Empoli:

Główny sędzia spotkania to Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu AS Roma stawi czoła Juventus, następne spotkania z drużynami Bodo/Glimt oraz Napoli. Kolejno natomiast Empoli zmierzy się z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana oraz Inter.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia ligi Serie A. Fascynujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Gianluca Mancini Samuele Ricci nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, że spotkania nie są warte uwagi. Bardzo często obserwujemy spektakularne gole i asysty, bezwzględne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze futbolowe ligi Serie A oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak AS Roma oraz Empoli w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Olimpico.