Kibice Giallorossi

Mecz pomiędzy AS Roma kontra Sassuolo, wynik 1-0

Na stadionie Stadio Olimpico miało miejsce spotkanie między AS Roma i Sassuolo zakończone wynikiem 1-0

Wczorajszy pojedynek pomiędzy AS Roma i Sassuolo na Stadio Olimpico zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Mecz z 29. kolejki włoskiej Serie A był bardzo wyrównany, a jedynego gola strzelono dopiero w drugiej połowie, decydując o losach spotkania. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, a emocje sięgnęły zenitu w końcówce meczu, gdy gospodarze zdołali zdobyć cenny gol. Wszystko to wydarzyło się 17 marca o godzinie 17:00, a relację piszemy dzień później, mając pełen obraz tego sportowego starcia.

Mecz pomiędzy Fiorentina vs AS Roma wynik meczu 2-2

Na obiekcie Stadio Artemio Franchi dnia 2024-03-10 19:45 miało miejsce spotkanie Fiorentina - AS Roma: 2-2

Wczorajszy wieczór na Stadio Artemio Franchi był pełen emocji, gdyż doszło tam do zaciętego starcia pomiędzy Fiorentiną a AS Roma w ramach 28. kolejki włoskiej Serie A. Mecz zakończył się remisem 2-2 po widowiskowej wymianie ciosów na boisku, które trzymała kibiców w napięciu do ostatnich minut. Pomimo prowadzenia 1-0 Fiorentina po pierwszej połowie, AS Roma zdołała odrobić straty i doprowadzić do wyrównania, co sprawiło, że obie drużyny musiały podzielić się punktami. Czy któryś z zespołów zdołał przejąć inicjatywę w drugiej połowie? Przekonajmy się o tym w dalszej relacji!

AS Roma kontra Torino wynik 3-2

Mecz AS Roma vs Torino na obiekcie Stadio Olimpico dnia 2024-02-26 17:30: wynik końcowy 3-2

W emocjonującym starciu włoskiej Serie A drużyna AS Roma podejmowała na własnym stadionie ekipę Torino. Mecz, który odbył się siedem dni temu, 26 lutego br., dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Ostatecznie to gospodarze wywalczyli cenne trzy punkty, pokonując rywali 3-2 w spotkaniu pełnym zwrotów akcji.

Monza kontra AS Roma wynik 1-4

Spotkanie Monza vs AS Roma, wynik 1-4

W ostatnim meczu rozgrywek Serie A drużyna Monza podejmowała na własnym stadionie ekipę AS Roma. Spotkanie odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 17:00 w U-Power Stadium. Po emocjonujących 90 minutach to goście z Rzymu wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy wynikiem 4-1. Już na przerwę piłkarze z AS Roma schodzili z prowadzeniem 2-0, a ostateczny wynik ustalili dodatkowymi dwoma bramkami w drugiej połowie.

AS Roma kontra Verona zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie AS Roma vs Verona zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadio Olimpico dnia 2024-01-20 17:00

W dniu 20 stycznia 2024 roku na Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami AS Roma i Verona, należący do 21. kolejki Serie A. Gospodarze zdołali pokonać swoich rywali 2-1, osiągając prowadzenie 2-0 już do przerwy. Mecz ten dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil i napięcia aż do ostatniego gwizdka sędziego.

AS Roma kontra Cagliari, wynik końcowy 4-0

AS Roma kontra Cagliari, wynik spotkania: 4-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy AS Roma a Cagliari na Stadio Olimpico. Spotkanie to miało miejsce siedem dni temu, 5 lutego o godzinie 19:45. Gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, pokonując rywali 4-0. Już po pierwszej połowie Roma prowadziła 2-0, co pozwoliło im kontrolować sytuację do końcowego gwizdka arbitra.

AS Roma kontra Cagliari, wynik 4-0

Mecz między AS Roma i Cagliari dnia 2024-02-05 19:45: końcowy wynik 4-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy drużynami AS Roma i Cagliari na Stadio Olimpico. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 4-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść Romy, a ostateczny rezultat nie pozostawiał wątpliwości co do dominacji jednej z ekip. Po emocjonującym widowisku kibice mogli cieszyć się z efektownego występu swojej drużyny. Mecz odbył się 5 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a relację prezentujemy tu i teraz.

Mecz pomiędzy Salernitana vs AS Roma, wynik końcowy 1-2

Mecz między Salernitana oraz AS Roma na obiekcie Stadio Arechi dnia 2024-01-29 19:45: 1-2

W dniu 29 stycznia 2024 roku na Stadio Arechi odbył się mecz pomiędzy drużynami Salernitana oraz AS Roma w ramach 22. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem AS Roma 2-1, po bramkach zdobytych w drugiej połowie meczu. Wynik na przerwę był bezbramkowy, a decydujące trafienie padło w ostatnich minutach regularnego czasu gry.

Mecz AS Roma - Verona wynik 2-1

Spotkanie AS Roma vs Verona zakończone wynikiem 2-1

Dziś na Stadio Olimpico odbył się mecz pomiędzy drużynami AS Roma i Verona, który zakończył się wynikiem 2-1. Gospodarze prowadzili 2-0 na przerwę, ale goście zdołali zmniejszyć straty w drugiej połowie. Wydarzenia z tego spotkania dostarczyły wielu emocji i niezwykłych momentów dla kibiców obu drużyn.

Mecz AS Roma kontra Atalanta zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie AS Roma - Atalanta na stadionie Stadio Olimpico dnia 2024-01-07 19:45: końcowy wynik 1-1

W meczu 19. kolejki włoskiej Serie A drużyna AS Roma podejmowała na własnym stadionie ekipę Atalanty. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1. Mecz odbył się 7 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45 na Stadio Olimpico.

Mecz pomiędzy Juventus vs AS Roma wynik 1-0

Juventus vs AS Roma, wynik meczu - 1-0

Dziś odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Juventus i AS Roma, który zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz rozegrano w ramach 18. kolejki Serie A na stadionie Allianz Stadium. Wynik na przerwę wynosił 0-0, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie. Szczegóły tego starcia pokażemy w naszej relacji.

Mecz Bologna kontra AS Roma wynik spotkania 2-0

Mecz Bologna kontra AS Roma, wynik końcowy 2-0

Dzisiaj na Stadio Renato Dall'Ara odbył się mecz pomiędzy drużynami Bologna i AS Roma. Spotkanie to było częścią 16. kolejki Serie A i zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Wynik na przerwę to 1-0. Mecz odbył się o godzinie 17:00 w dniu 17 grudnia 2023 roku.

Mecz AS Roma kontra Fiorentina, wynik końcowy 1-1

Spotkanie AS Roma - Fiorentina zakończone wynikiem 1-1

Mecz pomiędzy drużynami AS Roma i Fiorentiny zakończył się remisem 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się na Stadio Olimpico, a był to mecz 15. kolejki Serie A, rozegrany 10 grudnia 2023 roku o godzinie 19:45.